Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness
Skvelý relax po náročnom dni
Wellness centrum

Wellness Business hotela ASTRUM Laus je skvelé miesto pre relax, obnovu energie a uvoľnenie organizmu, kde sa o Vás postará vyškolený personál. K dispozícii je jacuzzi, hydromasážna vírivka, parná sauna, suchá fínska sauna, suchá bio sauna a infra sauna, zážitková sprcha, ľadopád, vedro odvahy a relaxačná zóna. Príjemnou atmosférou a komfortom tvorí skvelé miesto pre oddych tela i duše.

Tím Business hotela Astrum Laus**** Vám praje príjemný relax a načerpanie novej pozitívnej energie

CENNÍK WELLNESS
2 - hodinový vstup20€
Hoteloví hostia 10€
Každá začatá hodina 10€
5 vstupová permanentka (5 x dvojhodinový vstup) - v cene grátis nealko nápoj pri každom vstupe + 1x vstup do fitness centra90€
10 vstupová permanentka (10 x dvojhodinový vstup) - v cene grátis nealko nápoj pri každom vstupe + zapožičanie župana pri každom vstupe + 2x vstup do fitness150€
Zapožičanie osušky navyše 4€
Zapožičanie plachty navyše 5€
Papuče5€
Zapožičanie župana 6€
Súkromný wellness - 1 hodina (max 10 osôb)170€
*Súkromný prenájom je nutné nahlásiť minimálne 24 hodín vopred a platným sa stáva až po obdržaní potvrdenia prenájmu na e-mailovú adresu žiadateľa.
CENNÍK MASÁŽE
Typ masáže30 minút45 minút60 minút90 minút
Klasická masáž celého tela--36,00 €54,00 €odporúča sa 90 minút
Klasická masáž chrbta + šija20,00 €-36,00 €-
Klasická masáž chrbta + bankovanie-27,50 €36,00 €-
Kombinovaná masáž klasická
a lávové kamene - celé telo
--36,00 €54,00 €odporúča sa 90 minút
Bankovanie- chrbát21,00 €29,50 €--
Reflexná masáž chodidiel20,00 €-31,00 €-
Čokoládová masáž--41,00 €59,00 €
Medová masáž-35,00 €41,00 €-
Rašelinový zábal-35,00 €41,00 €-
Ručná lymfodrenáž--41,00 €-
Relaxačná masáž22,00 €-36,00 €-


V CENE VSTUPU JE ZAHRNUTÉ:


Fínska sauna
Celkový hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbavuje organizmus škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, urýchľuje metabolizmus a zlepšuje chronické ochorenia dýchacieho systému. Pozitívne pôsobí na uvoľnenie svalstva pohybového aparátu. Pomáha pri kožných problémoch a je vhodná pre hydratáciu a regeneráciu pokožky. Teplota vzduchu 85°C – 95°C napomáha k zvýšeniu potenia tela a tým sa organizmus zbavuje toxických látok.


Bio sauna
Celkový hypertermický kúpeľ vzduchom pri teplote 60°C – 80°C. Biosauna je optimálna pre uvoľnenie svalstva a detoxikáciu tela od škodlivín. Priaznivo pôsobí aj na regulovanie krvného obehu.


Parná sauna
Pri teplote 45°C – 53°C a vlhkosťou až do 100% je vhodná pri alergiách, nádche, ochoreniach dýchacích ciest, reumatických ťažkostiach, na celkovú detoxikáciu organizmu a na prečistenie pokožky.


Infra sauna
Odovzdávaním tepla pomocou infračervených lúčov účinne detoxikuje organizmus, hĺbkovo odstraňuje nečistoty z kože, znižuje stuhnutie končatín, kĺbov a chrbtice, tlmí bolesť a znižuje svalové napätie, stimuluje krvný obeh a napomáha odstraňovať celulitídu. Teplota vzduchu v saune je 35°C – 50°C.


Vedro odvahy
Ochladenie organizmu po saunovaní umožňuje aj vedro odvahy a ľadová sprcha, teda krátke pobyty vo vode s teplotou 9-12°C. Týmto spôsobom dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému. Výsledný efekt procedúry spočíva v upevnení zdravia a vitality. Ochladenie studenou vodou z vedra ihneď po saunovaní je skvelou formou otužovania organizmu a tiež určitej dávky odvahy.
Pozitívne účinky
Masívna stimulácia imunitného systému.


Ľadopád
Vyrába ľadovú drť, slúžiacu k ochladeniu tela po pobyte v saune alebo pare.
Pozitívne účinky
Pri ochladení organizmu dochádza k masívnej stimulácii imunitného systému, zvýšeniu počtu červených a bielych krviniek s účinkami na Váš krvný obeh.


Zážitková sprcha
Zážitková sprcha s tropickým dažďom, škótskym striekaním a farebným podsvietením.
Pozitívne účinky
Masážna sprcha má uvoľňujúci a relaxačný účinok. Je vhodná pri fyzickej i psychickej záťaži organizmu.


Jacuzzi
Podstatou pozitívnych účinkov hydroterapie je optimálna teplota vody, vztlak vody a cielené prúdenie. Hydroterapia posilňuje krvný obeh, znižuje krvný tlak, uvoľňuje svaly a stimuluje imunitný systém. Taktiež pôsobí prospešne na psychiku človeka, odbúrava napätie, úzkosť aj depresiu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, navodzuje pocit eufórie, relaxácie a pokoja. Taktiež stimuluje tvorbu endorfínov, čím urýchľuje úľavu od bolesti a únavy.


Tepidárium, oddychová zóna
Tepidárium je relaxačný priestor s vyhrievanými sedadlami. O oddych sa postarajú krásne tvary, hudba, vzduch nasýtený esenciami rôznych aróm.
Pozitívne účinky
Uvoľňujúca atmosféra Vám umožní zabudnúť na každodenné starosti, odbúrava stres a pôsobí ako prevencia ochorení.


Hydromasážna vírivka
Vírivá hydromasážna vaňa Vám umožňuje vodoliečebnú procedúru, využívajúcu tlak vody a výrobu perličiek. Telo sa v teplej vode uvoľňuje, čím vzniká hĺbková relaxácia kĺbov a svalov. Pri používaní vírivej vane okamžite nastane svalové a psychické uvoľnenie, prekrvenie, ústup bolesti a zlepšenie ohybnosti kĺbov. Z dlhodobého hľadiska nastane zlepšenie krvného obehu, srdcovej činnosti, metabolizmu, zvýšenie fyzickej a psychickej kondície a celkovej odolnosti organizmu, ako i kladný vplyv na zníženie nadváhy.

Login Form
Register Form